Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 112 × 28 × 12 cm |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | NO |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 30303 |
| Design | submarine |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | NO |
| Remote Distance | NO |
| Warranty | NO |
| Dimensions | 1m |
| Max Speed | NO |
| Charging Time | NO |
| Frequency | NO |
| Charging Voltage | NO |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | goni |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Applicable age | Over 14 years old |
| Applicable gender | Unisex |
| Toy type | Other toys |
| With remote control or not | Yes |
| Remote control mode | Handle |
Instock
There are no reviews yet.