Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 27 × 12 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Model Number | HLY-X3 |
| Certification | ce |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 800W |
| Gear | 6 |
| Waterproof | Yes |
Instock
There are no reviews yet.