Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Model Number | MN109 |
| Certification | ce |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 25W |
| Temperature | 55/65/75 degree |
Instock
There are no reviews yet.