Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | ZD-221 |
| Certification | ce |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | Water Heater Coaster |
| Voltage | 220V |
| Power | 200W |
| Product size | 13*15.7**2.5cm |
| Heating diameter | 10.5cm |
| Power cord length | 150cm |
| Package weight | about 0.5kg |
| Gear | 5 |
Instock
There are no reviews yet.