Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | YM-N01 |
| Certification | ce |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | cup heater |
| Voltage | 110-220V |
| Power | 20W |
| Product size | 115*143*31mm |
Instock
There are no reviews yet.