Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.565 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | S-003 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Name | Water Heater Coaster |
| Voltage | 220V |
| Power | 200W |
| Package weight | about 0.6kg |
| Gear | 5 |
| Material | plastic |
Instock
There are no reviews yet.