Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 751-1000W |
| Model Number | GM-332 |
| Certification | ce |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric Stove |
| Gear | 5 gear |
| Power | 800W |
| Function1 | Boil water/make tea/make coffee |
| Function2 | Keep warm/fire power adjustment |
| Size | 15.5*7.5cm |
Instock
There are no reviews yet.