Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 751-1000W |
| Model Number | GM-508 |
| Certification | ce |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 1000W |
| Name | Electric Ceramic Stove |
| Gear | 8 |
| Panel Type | Microcrystalline Panel |
| Function 1 | Make tea/boil water/coffee/keep warm |
| Function 2 | Anti-dry burning |
Instock
There are no reviews yet.