Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Certification | ce |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | Water Heater Coaster |
| Voltage | 220V |
| Power | 200W |
| Power cord length | 135cm |
| Package weight | about 0.55kg |
| Gear | 5 |
| Temperature | 40-100 degree |
| Feature 1 | 8H auto powr off |
Instock
There are no reviews yet.