Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 6 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Certification | CE |
| Brand Name | Donirt |
| Origin | Mainland China |
| Power | 0.5~35W |
| Voltage | AC 220V |
| Cable Length | 1.6 meters |
| Size | 152.85*114.91*42.88mm |
| Material | ABS+Silicone+Metal+Electronic Components |
Instock
There are no reviews yet.