Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | hdk120601 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Hoodakang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.