Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | DMS-809 |
| Certification | ce |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 800W |
| Gear | 8 |
| Function | Timing |
Instock
There are no reviews yet.