Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 751-1000W |
| Model Number | HLY-X5 |
| Certification | ce |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | ES(Origin) |
| Name | Electric Pottery Stove |
| Power | 800W |
| Gear | 4 |
| Features 1 | Tea making/keep warm/timing/fire power adjustment |
| Features 2 | Boil water quickly |
Instock
There are no reviews yet.