Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | Cup Heater |
| Certification | none |
| Brand Name | kbxlife |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Coffee Mug Warmer |
| Feature 2 | Mug Heater |
| Feature 3 | heating coaster |
| Feature 4 | Cup Warmer |
Instock
There are no reviews yet.