Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | DH-1901 |
| Certification | ce |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | Water Heater Coaster |
| Voltage | 220V |
| Power | 200W |
| Swith | touch control |
| Constant temperature | 55, 80, 100 degree |
| Shell material | ABS |
| Product size | 165*165*20mm |
| Heating diameter | 85mm |
Instock
There are no reviews yet.