Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.259 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | Cup |
| Certification | none |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.