Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| brand | Royalstar |
| material quality | 6mm thick high borosilicate glass |
| Inner tank material | glass |
| Production enterprise | Hefei Rongshida Small Home Appliances Co., Ltd |
| Electric fryer type | Visual fryer |
| Intelligent type | other |
| Procurement location | Chinese mainland |
| Warranty period | 12 months |
| Heating site | top firing |
| 3C certificate number | 2023180712046147 |
Instock
There are no reviews yet.