Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 36 cm |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Control method: | button type |
| Capacity: | 12L |
| Rated voltage; | ≤ 36V |
| Rated power: | 1500W |
| Color: | White |
Instock
There are no reviews yet.