Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 33 cm |
| Housing Material | plastic |
| Model Number | AF-31 |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1500W |
| Certification | CE |
| Capacity | 3.2L |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| security function | Overheating protection |
| AC/DC | AC |
| Rated frequency | 50-60Hz |
| way to heat up | Three-dimensional surround heating |
| Product Size | 32*28*33cm |
| way to control | mechanical |
| Suitable number of users | 4-5 people |
Instock
There are no reviews yet.