Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 45 × 41 cm |
| Brand Name | FEERED |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Electric heating tube+hot air convection |
| Product specifications | golden |
| Applicable number of people | 3-6 people |
| model | KB-8002G |
| rated power | 1700W |
| Inner liner material | stainless steel |
| control mode | mechanical |
| material quality | stainless steel |
| rated voltage | 220V |
| body material | metal |
| capacity | 10.5L |
Instock
There are no reviews yet.