Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 29 cm |
| Housing Material | Glass |
| Model Number | CK-A17 |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1300W |
| Certification | CE |
| Capacity | 12L |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 1300W |
| Product Weight | 6kg |
| Product Size | 40*40*27cm |
| TO | yun |
Instock
There are no reviews yet.