Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 37 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, custom |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | AF04-M01-6 |
| Power (W) | 1200W |
| Shape | Square |
| Voltage (V) | 220V~ |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Air Fryer |
| Material | plastic |
| Controlling Mode | temperature control |
| Application | Household, Home |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity | 7, 7 |
| Product name | Glass air fryer |
| Style | Elegant |
| Heating elements | Carbon tube |
| Temperature Range | 0~200 degaree |
| Usage | Meat, Cake, Fish |
| Color | Customization |
| Logo | Customization |
| MOQ | 1000 PCS |
Instock
There are no reviews yet.