Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, bashite |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | ANS |
| Non-Stick Material | PFA |
| Power (W) | 1400 |
| Voltage (V) | 110V-220V |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 3 years |
| Type | Air Fryer |
| Material | Stainless steel |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Energy Efficiency Rating | Class A+++ |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity | >6L |
| style | Modern |
| Product name | Multi Functional Air Fryer |
| Heating Method | Heated Air Circulation |
| Color | Customized Color |
| Multi function | Electric Air Fryer Cooker |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Temperature Range | 80-200 Degreee Adjustable |
| Rated power | 110-240V~50/60Hz 1400W |
| Weight | 5kg |
| Services | 24 Hours Service |
| Size | 305*305*348 |
Instock
There are no reviews yet.