Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea/ midea |
| model | MF-KZE5089 |
| capacity | 3L-8L |
| place of production | Chinese Mainland |
| province | Guangdong Province |
| Prefecture | Foshan City |
| Color classification | Apricot color screen, touch type, touch type, air fryer+juicer |
| Inner liner material | Other /other |
| voltage | 220V |
| manufacturing enterprise | Midea Home Appliances Manufacturing Co., Ltd |
| Electric fryer type | Visible fryer |
| Smart type | Intelligence is not supported |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| defects liability period | 12 months |
| Heating area | Top heating |
| 3C certificate number | 2023010712545100 |
Instock
There are no reviews yet.