Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.456 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 32 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Certification | CE |
| Capacity | 5L |
| Brand Name | KRKR |
| KRKR Model | JD-389 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.