Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1400W |
| Certification | CE |
| Capacity | 5L, 3L-8L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | SUPOR |
| Model | KD60YQ885 |
| Color classification | Gray |
| Material of liner | Non-sticky liner |
| Electric fryer type | Visual deep-fried pot |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Heating part | Upper and Lower double heating |
| 3C certificate number | 2023010712541395 |
Instock
There are no reviews yet.