Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1200W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Royalstar/Royalstar |
| Model | RS-AF1356 |
| liner material | glass |
| capacity | 3L (inclusive) – 4L (exclusive) |
| mode of operation | knob |
| place of origin | Chinese mainland |
| 3C certification number | 2024180712049956 |
Instock
There are no reviews yet.