Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1300W |
| Certification | CE |
| Capacity | 1.5L, 3L-8L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Midea |
| Model | MF-KZ50M4-707 |
| Color classification | Blue apricot Air Fryer (apricot) juicer |
| Material of liner | Non-sticky liner |
| Voltage | 220V |
| Electric fryer type | Non-visual deep-fried pot |
| Warranty Period | 12 months |
| Heating part | Top heating |
| 3C certificate number | 2021010712384653 |
Instock
There are no reviews yet.