Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Porcelain |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Wattage | 1300W |
| Certification | RoHS |
| Capacity | 10L |
| Brand Name | crank mocha |
| CRANK MOCHA Model | jd888 |
| Origin | Mainland China |
| Function: | Non-Stick Cooking Surface |
| Function 1 | Oil free Health Fryer Cooker |
| Style: | Air Fryer |
| Warranty: | 2 years |
Instock
There are no reviews yet.