Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 36 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, Kerisson |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | A7D |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Power (W) | 1500W |
| Shape | Square |
| Voltage (V) | 220V |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Air Fryer |
| Material | Aluminum |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity | >6L, 7.5L |
| Product name | Multi Functional Air Fryer |
| Keywords | digital air fryer oven with visible window |
| Usage | Frying Food |
| Feature | big capcatity |
| Color | Dark Blue |
| Heating Method | 360 Degree Hot Wind Surround |
| Advantage | Cook Easy |
| Item | A7D |
Instock
There are no reviews yet.