Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Color classification | Beige |
| Material of liner | Glass |
| Electric fryer type | Visual deep-fried pot |
| Heating part | Top heating |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.