Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 31 × 39 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Air Fryers |
| Voltage (V) | 110V |
| Wattage | 1300W |
| Certification | CE |
| Capacity | 12L |
| Brand Name | ELOOLE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.