Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 22 cm |
| Model Number | JSD-02 |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1400W |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Heating mode | Heating pipe heating |
| Power | 1450W |
| color | Electroplated gold-edged version, plain black-edged version |
| Electric fryer type | Air fryer |
| Body material | Plastic |
| Material type | PP environment-friendly plastics |
| Product Classification | Air fryer |
| Control mode | Touch |
| Product size | 34x34x36cm |
| capacity | 4L-5L |
Instock
There are no reviews yet.