Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| brand | Deerma |
| model | DEM-KZ100 |
| capacity | 2L (inclusive) -3L (inclusive) |
| Color classification | black |
| Liner material | Non-stick liner |
| Production enterprise | Delmar |
| Electric fryer type | Non-visual fryer |
| Smart type | Not supporting intelligence |
| Procurement location | Chinese mainland |
| Heating area | other |
| 3C certificate number | 2020010712324566 |
Instock
There are no reviews yet.