Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Model: | LY-8608 LY-8616 |
| Heating location: | Top heating |
| Inner liner material: | Non stick inner liner |
| Rated voltage | : 220V-240V |
| Rated frequency: | 50-60Hz |
| Product name: | Air fryer |
| Power: | 1350W |
| Capacity: | 9L |
Instock
There are no reviews yet.