Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1400W |
| Certification | CE |
| Capacity | 5L, 4L-5L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Bear |
| Model | QZG-F20U6 |
| Material of liner | Non-sticky liner |
| Electric fryer type | Visual deep-fried pot |
| 3C certificate number | 2022010712446625 |
Instock
There are no reviews yet.