Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 37 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, RAF |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | R.5386 |
| Non-Stick Material | PFA |
| Power (W) | 1700 |
| Voltage (V) | 220 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Air Fryer, Digital Air Fryer |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Operating Language | English |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Capacity | 8L, 8L |
| style | Modern |
| Product name | automatic touch air fryer touch color screen household electric fryer |
| material | plastic+stainless steel |
| size | 41*35*38.5cm |
| weight | 6240g |
| Usage | Home Kitchen |
| MOQ | 2pcs |
| QTY/CTN | 2pcs/ctn |
| package size | 840*370*400mm |
Instock
There are no reviews yet.