Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, Jaguard |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | YM-08 |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Power (W) | 1350W |
| Shape | Square |
| Voltage (V) | 220-240V |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 3 years |
| Type | Air Fryer |
| Material | Stainless steel |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, Adjustable Thermostat Control |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity | 8L |
| Product name | Mechanical Air Fryer |
| Color | Grey/Dark Green/Blue |
| Timer | 1-30mins |
| Temperature Range | 80-200 Degreee Adjustable |
| Weight | 4.5Kg |
| MOQ | 100pcs |
| Logo | Customized Logo |
| Keywords | Air fryer |
| Package Size | 370*335*310mm |
| DELIVERY TIME | 3-15 Days |
Instock
There are no reviews yet.