Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 40 × 40 cm |
| Housing Material | aluminum |
| Model Number | R.5326 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Wattage | 1500W |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Electric oven |
| style | vertical |
| Operation method | Key type |
| control mode | mechanical type |
| brand | RAF |
| model | R5326 |
| Energy efficiency level | Level 3 |
| Rated voltage | 220V |
| Rated frequency | 50HZ |
| Rated power | 1500W |
| body material | cast iron |
| function | Independent temperature control of upper and lower pipes |
| Safety functions | Automatic power-off |
| Number of heating pipes | 4 pcs |
| capacity | 31-40 liters |
| Applicable number of people | 2-3 people |
Instock
There are no reviews yet.