Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, OEM |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Shape | ROUND |
| Voltage (V) | 220 |
| After-sales Service Provided | Overseas Call Centers |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Air fryer toaster oven |
| Material | plastic |
| Capacity | 8L, 8L |
| Application | Commercial, Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| Control Type | Digital |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Product name | Multi Functional Air Fryer |
| Keywords | Non-oil Fryer |
| Power (W) | 2200W |
| Feature | Healthy Oil-free Heating |
| Usage | Frying Food |
| Heating Method | Hot Air Circulation |
| Color | Black |
| Multi function | Adjustable Temperature |
| Advantage | High Speed Air Circulation Technology |
Instock
There are no reviews yet.