Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | HK-FD-1015B |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Wattage | 1400W |
| Certification | CE |
| Capacity | 10L |
| Brand Name | HoBaShv |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.