Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | aluminum |
| Model Number | 15L |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Wattage | 1400W |
| Certification | CE |
| Capacity | 12L, 15L |
| Brand Name | zelsoya |
| Origin | Mainland China |
| name | air fryer |
| power | 1400w |
| Controlling Mode: | temperature control |
| Function | Non-Stick Cooking pot |
| color | black and green and white |
Instock
There are no reviews yet.