Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 37 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Model: | QF60 |
| Voltage: | 100-240V universal |
| Capacity: | 8L |
| Heating area: | bottom heating |
| Electric fryer type: | visual fryer |
Instock
There are no reviews yet.