Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V |
| Heating part | Top heating |
| capacity | 7L |
| Electric fryer type | Visual fryer |
Instock
There are no reviews yet.