Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | aluminum |
| Model Number | KGW426 |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1400W |
| Certification | CE |
| Capacity | 3.2L |
| Brand Name | BarraDent |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Air Fryer |
| Function 1 | Adjustable Thermostat Control |
| Function 2 | Overheat Protection |
| Function 3 | With Light Indicator |
Instock
There are no reviews yet.