Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 32 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, TWT |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | TTAF-801D |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Power (W) | 1700W |
| Shape | Square |
| Voltage (V) | 220-240V 50-60HZ |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Onsite Installation, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Air Fryer |
| Material | plastic |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Application | Hotel, RV, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity | >6L, 8.0L |
| Keywords | Electric Smart Dual Basket 8L 9L Digital Oven Air Fryer |
| Product name | Multi Functional Air Fryer |
| Logo | Customized Logo |
| Size | L422xW369xH332 |
| N.W/UNIT(KGS) | 7.6 |
| Feature | Healthy Oil-free Heating |
| Advantage | Digital Touch Screen Deep Fryer |
| Heating Method | Heated Air Circulation |
| Usage | Healty Air Fryer |
Instock
There are no reviews yet.