Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, OEM |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | SC-5800 |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Power (W) | 1650 |
| Shape | ROUND |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Air Fryer |
| Material | plastic |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer, Digital Control |
| Application | Commercial, Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity | 12L |
| Product name | Household air fryer |
| Product model | SC-5800 |
| color | grey/green |
| Voltage/Frequency | 220V/50HZ |
| Rated power | 1650W |
| Heating method | electric heating tube + hot air convection |
| Packing size | 310X310X345mm |
| Product capacity | 12L |
Instock
There are no reviews yet.