Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 30 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1200W |
| Certification | CE |
| Capacity | 5L, 5L (including) — 6L (excluding) |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Material of liner | Glass |
| Operation mode | Touch type |
Instock
There are no reviews yet.