Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | QZG-E15X5 |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1500W |
| Capacity | 5L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.