Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | OJ12AK810 |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1300W |
| Certification | CE |
| Capacity | 12L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.